Social Media Specialist

Sypeš ze sebe jeden text za druhým a žádné posty na sociálních sítích ti nepřijdou dost dobré? Znáš detaily Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, Google+ či Snapchat i pozpátku? Neustále projíždíš newsfeed sociálních sítí a odpovídáš na vše co vidíš? Víš co jsou Leads Ads a jak nastavit reklamy na Facebook či Instagram? Pak právě Tebe hledáme!

Jako specialista na sociální sítě budeš mít u nás na starosti své klienty a budeš pro ně vytvářet ten nejlepší obsah. Samozřejmostí je i nastavování reklam, vyhodnocování a optimalizace. Budeš se podílet i na celkové strategii řešení jak pro B2B tak B2C klienty.

Pošli nám CV či odkaz na svůj Linkedin.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace

Zavřít

Zaregistrujte se a sledujte novinky a tipy ze světa online marketingu. Dostanete jako první vědět hned jak vydáme nový Ebook nebo publikujeme nový článek na blogu.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
dle zákona 101/2000 sb.