NAŠE PŮSOBENÍ

V dnešní době je stále aktuálnější fenomén nejenom využívání internetu k prodeji výrobků a služeb, ale také především sociálních sítí k oslovování cílových skupin. Sociální sítě a další internetové platformy začaly hojně využívat nejenom firmy ve sféře B2C, tedy v rámci přímého prodeje zákazníkům, ale také i firmy zaměřující se na akvizici klientů v rámci B2B, tedy ve spolupráci s ostatními firmami a velkoobchodem.

Už se nevyplatí podceňovat účinnost těchto platforem, pokud v dnešní době nemáte důkladně promyšlený, efektivní a funkční systém online platforem a sociálních sítí, které se vzájemně propojují, okrádáte se o celkem značný kus trhu a o potenciální klienty. Mít internetové stránky a profil na Facebooku již nestačí.

Naše specializace je právě v propojování jednotlivých platforem s cílem zvyšování prodejů, rezervací, uživatelů, atd. Nepodceňujte význam sociálních sítí, vyhledávačů a možností, které Vám všechny platformy nabízí. Začněte je využívat co nejdříve! Je to pouze otázka času, než se tento trend stane standardem, buďte o krok napřed před konkurencí!

LCG New Media = Online komunikace v souvislostech

Portfolio služeb a komplexnosti řešení LCG New Media = Online komunikace v souvislostech©

V rámci našeho působení se zaměřujeme na tyto aktivity:

Facebook

Facebook

Máte stránku na Facebooku, ale málo fanoušků? Potřebujete navýšit povědomí o Vaší značce právě přes FB? Chybí Vám ta správná interakce mezi Vaší firmou a přispěvovateli? Nechte to na nás! Budeme navyšovat nejenom počet fanoušků, ale i jejich zapojení do Vaší stránky! Budeme komunikovat, oslovovat a především prodávat! Kompletní správa Vaší FB stránky od A do Z.

ZJISTIT VÍCE

LinkedIn

LinkedIn

Věděli jste, že existuje „Facebook pro profesionály“? Tedy rozsáhlá celosvětová sociální síť, kde se setkávají profesionálové a diskutují o svých obchodních příležitostech? Chtěli byste oslovit tyto lidi? Především ve sféře B2B je LinkedIn naprosto základní a zároveň klíčový nástroj pro získávání nových kontaktů a obchodních partnerů. Jste právnická kancelář, poradenská firma nebo prodáváte IT řešení pro firmy? Pak LinkedIn je právě pro Vás.

ZJISTIT VÍCE

Google+

Google+

Víte, že Google+ má zcela zásadní význam pro Vaše SEO? Chcete být dohledatelní na Google hned na první stránce? Chcete, aby na Vaše stránky chodilo mnohonásobně více lidí? Toho všeho lze dosáhnout právě přes Google+. Je tu ovšem jedna nesporná výhoda navíc – zainvestujete-li do reklamy právě na Google+, nejenom tím oslovíte tu správnou cílovou skupinu, ale především zvýšíte dosah Vaší reklamy a zapojíte tak potencionální klienty přímo do diskuze!

ZJISTIT VÍCE

YouTube

YouTube

Už se Vám stalo, že při hledání na Google jste naráželi nejdříve právě na různá videa z YouTube? Věděli jste, že v případě správné kombinace klíčových slov upřednostňuje Google právě videa na YouTube před samotnými odkazy na webové stránky? Chtěli byste tímto způsobem oslovovat zákazníky? Můžete mít nejenom videa, ale i Vaší reklamu v dalších videích! Máte obrovské možnosti cílení na různé zájmové okruhy! Věříme, že v dnešní době, kdy YouTube v počtu sledovanosti porazil i kanály jako je TV PRIMA či TV NOVA, to má mnohem větší význam, než kdy dříve! Prodávejte přes YouTube!

ZJISTIT VÍCE

Ostatní soc. platformy

Ostatní soc. platformy

Ať už máte restauraci, prodáváte zboží v kamenné prodejně, máte e-shop či rozjíždíte nové podnikání a chcete přilákat nové zákazníky, vždy Vám připravíme ten správný mix sociálních platforem pro Vaše potřeby! Máme detailně zmapovaný on-line svět a dokážeme zcela přesně identifikovat ty místa, kde se zdržují právě Vaše cílové skupiny! Vytvoříme komplexní strategii a ediční plán, zavážeme se na cíle a budeme je plnit! Pojďte to zkusit!

ZJISTIT VÍCE

Monitoring sociálních sítí a online prostředí

Monitoring sociálních sítí a online prostředí

Chtěli byste mít přehled o všem, co se píše o Vaší firmě, značce, produktu či službě na internetu? Hledáte způsob jak ovlivnit a zlepšit povědomí zákazníků a internetu o Vás? Dokážeme pro Vás monitorovat, zachycovat a analyzovat veškeré zmínky, které se kdy objevily, nebo kontinuálně objevují v online prostředí (např. diskuzní fóra, diskuze pod články, sociální sítě). Zatímco monitoringem zachytíme veškeré zmínky o Vaší značce/produktu či službě po celém internetu, následným ambassadoringem vstoupíme do těchto diskuzí a začneme ovlivňovat povědomí o značce.

ZJISTIT VÍCE

SEO

SEO

Zadáváte do vyhledávače klíčová slova, ale Vaše stránky se neobjevují? Chodí Vám organicky příliš málo lidi na Vaše webovky? Potřebujete více klientů, abyste mohli více prodávat? To všechno umí právě SEO (zkratka pro optimalizaci ve vyhledávačích). Pokud chcete, aby při hledání na internetu byly právě Vaše stránky na těch prvních pozicích, využijte naše SEO experty! Přizpůsobíme Váš web tak, aby byl co nejlépe dohledatelný pro Vaší cílovou skupinu!

ZJISTIT VÍCE

Google AdWords

Google AdWords

Máte e-shop a prodáváte zboží na internetu nebo chcete velice rychle a účinně dostat Vaše webové stránky na ty nejlepší pozice v rámci vyhledávače Google (tj. první 3)? Tak právě pro Vás existuje služba Google AdWords, která je tím nejlepším nástrojem pro rychlou a účinnou inzerci na těch nejlepších pozicích ve vyhledávači Google! Můžete inzerovat nejenom text či obrázek, ale dokonce i zboží s cenou a dostupností! Využijte Google AdWords právě s námi!

ZJISTIT VÍCE

Webové stránky

Webové stránky

Vaší vizitkou na internetu není pouze dobře fungující Facebook stránka nebo skvělá produktová videa na YouTube, Vaší vizitkou jsou hlavně webové stránky!

Každý, kdo bude chtít zjistit více informací o Vašich produktech nebo službách, zabrousí právě na webové stránky. Jsme si jisti, že chcete, aby se daný člověk na Vašem webu cítil dobře, koneckonců je to přece vizitka!

Vytvořit hezký, ale především funkční a kvalitní web, který zároveň bude plnit svojí funkci, je klíčové pro obchodní úspěch!

Umíme nejenom akviziční weby, které plní funkci prodávat, ale zároveň Vám dokážeme udělat i ten nejlepší web pro péči o klienty či podpoření Vaší značky. Jsme si dobře vědomi toho, že každý web musí plnit svojí funkci a mít svá prezenční specifika!

Proto nezapomínejte, webové stránky jsou centrálním bodem veškerého internetového působení! Pomůžeme Vám udělat právě takové stránky, které Vás dokážou skvěle propojit se zákazníky. Pojďte to probrat s našimi experty!

ZJISTIT VÍCE

Tvorba E-Shopu

Tvorba E-Shopu

Potřebujete vytvořit kvalitní, elegantní a moderní E-Shop? Vyžadujete více než obyčejný internetový obchod vytvořený v šablonách a open source řešeních? Nejste spokojeni s designem Vašeho současného E-Shopu? Hledáte firmu, která Vám poskytne komplexní služby od základní analýzy přes tvorbu, napojení na redakční systém, až po kompletní naplnění obsahem a uvedení E-Shopu do provozu?

ZJISTIT VÍCE

Webové stránky

Školení sociálních sítí a online marketingu na míru!

Zajímá Vás online marketing, ale nevíte jak začít? Chcete prohloubit znalosti, jak spravovat stránku na Facebooku, nebo jak připravit tu správnou dopadovou stránku? Nevíte, které sociální sítě využít pro Váš úspěch? Máte na webu nasazen tracking kód Google Analytics, ale nevíte, jak s ním pracovat a vyhodnocovat data? Chcete zvýšit výkonnost Vašeho klíčového kanálu?

Připravíme Vám školení na míru dle Vašich potřeb. Budeme Vás školit one-on-one, a Vy tak můžete vstupovat do prezentace a klást otázky. Dozvíte se od nás přesně to, co potřebujete. Připravíme i školení na míru pro více lidí nebo společnost.

ZJISTIT VÍCE