Diagnóza Instagram: co nejvíce zveřejňujeme?

4. 6. 2017 | Lenka Rejthárková

Napadne vás občas, co všechno jsme ochotni udělat kvůli fotce na Instáč? A jaké jsou nejčastější témata fotografií na Instagramu?

JÍDLO

V dřívějších dobách byli lidé rádi, že dostali kus krajíce na stůl a vrhli se na něj jako holubi z Popelky na hrách. Dneska se dobrovolně trýzníme.

Na stole nám pod nosem přistál vskutku skvostný talíř a nám teče slina po bradě až na displej! Váš partner už si šmakuje na obědě, pro který jste se 2 hodiny potili u plotny, ale vy můžete jíst tehdy, až se vám na několikátý pokus podaří ulovit pořádnou fotku. Tak teď to prohnat filtrem a poslat do feedu nebo do Stories....a hurá na jídlo. Studené 😄

OUTFIT

Domluvili jste si s kámoši pivko na náplavce. Ti na vás ale marně čekají, protože se mezitím nakrucujete u zrcadla a zkoušíte různé pozice, aby to vypadalo co nejvíc „fashion“. Protože #fashionispasion.

Tahle stylová kombinace hadříků musí přece do světa! Tuhle ne. Tuhle taky ne. To je ono! #ootd je na světě! Než dorazíte za přáteli, mají už třetí pivo, ale to nevadí, lajky se vám jen hrnou. A o to vám přece jde, ne? 😄

DOMÁCÍ MAZLÍČEK

A jak by to bylo ve zprávách jednoho nejmenovaného TV kanálu, zvířátka nakonec!

Taky naháníte kočku nebo psa (nedejbože pavouka) po bytě a snažíte se vytvořit krásnou a roztomilou fotku, jaké sázejí na profil „sosweetcat“? Marně čekáte hodinu, než kočička vyleze z krabice, ovšem za pomocí pamlsku. Mně se to třeba často daří, fotka vpravo o tom hovoří jasně. Roztomilost sama.

Tak co, poznali jste se v něktérém bodě? Nebojte, nejedná se o nemoc, to je jen známka toho, že úspěšně plujete 21. stoletím.

Sociální sítě jdou neustále kupředu. Co je trendy dnes, nemusí být zítra. I když zvířátka a jídlo se drží na pomyslném social vrcholu dlouho 😃 Také jste zvědaví, co nás ještě v instagramovém světě čeká? Třeba za rok, dva. A bude Instagram stále růst nebo přijde nová platforma? Nechme se překvapit, ale nyní využijte potenciál Instagram naplno.