KARIÉRA

Neustále hledáme nové talenty a spolupracovníky do našeho skvělého týmu. Máš zájem být součástí společnosti LCG? Pošli nám CV a oblast, ve které exceluješ, a napiš nám, proč bychom tě měli přijmout.

Kontakt na naší provozní manažerku: Lenka Koryntová, hr@lcgnewmedia.cz

KDO JSME

Jsme fullservice digitální agentura LCG New Media. Zajišťujeme všechno od prvotního nápadu, přes strategii, kreativu a datovou analytiku, až po exekuci výkonnostních i brandových kampaní. Řídíme marketing v souvislostech.

Aktuálně je u nás v agentuře kolem 30 lidí, kteří jsou rozděleni do strategického, analytického, kreativního a projektového týmu. Na každém projektu pracuje samostatná skupina složená ze všech týmů.

KDE NÁS NAJDETE

Sídlíme v Karlíně v nově zrekonstruovaných interiérech budovy Fabrička Offices, kde obýváme celé první patro. Pro naše spolupracovníky jsme vytvořili kreativní a inspirativní prostředí v moderním prostoru bývalé fabriky.

Součástí prostorného open space je část na relaxaci, aktivní odpočinek u fotbálku, velká promítací stěna na prezentace i filmové večery a prostorná kuchyňka s místem na společné obědy, večírky nebo pravidelné firemní snídaně.

K dispozici je i několik zasedacích místnosti na setkání s klienty nebo interní meetingy.

NAŠE HODNOTY A FIREMNÍ KULTURA

Máme dlouhodobé klienty a partnerské vztahy jsou klíčové. Stejný přístup máme i v rámci agentury. Fungujeme jako celek a navzájem se podporujeme.

Orientujeme se na výsledky = netrackujeme hodiny a kolik času na čem kdo stráví. Důležitý je výsledek a plnění plánů klientů.

Nechceme zbytečné procesy a byrokracii – jednoduchost je cíl ve všem, co děláme. Transparentnost je klíčová. Nic není neřešitelné.

Každý ve firmě je zodpovědný nejen za své výstupy, ale fungujeme jako tým. Všichni se navzájem doplňujeme. Každý ve firmě musí naplňovat přístup -> MOCI – UMĚT – CHTÍT.

V naší DNA je neustále zdokonalování. Chceme aplikovat ty nejnovější postupy a novinky, neustále inovovat co děláme a jak to děláme. Nabízíme aktivní zapojení do vzdělávání – LCG Academy.

BENEFITY