O nás

Jsme fullservice digitální agentura LCG New Media. Zajišťujeme všechno od prvotního nápadu, přes strategii, kreativu a datovou analytiku, až po exekuci výkonnostních i brandových kampaní. Řídíme marketing v souvislostech.

Agenturu založil Vojtěch Lambert v roce 2012, jako marketingovou divizi poradenské společnosti LCG-360°Consulting, s.r.o. Roku 2017 pak byla agentura LCG New Media oddělena do samostatné společnosti LCG New Media, s.r.o.

Je nás aktuálně skoro 30 lidí, kteří jsou rozděleni do strategického, analytického, kreativního a projektového týmu. Na každém projektu pracuje samostatná skupina složená ze všech týmů.

Naši klienti jsou mezinárodní společnosti, střední i velké firmy z České republiky, řídíme pro ně kampaně v ČR/SR i napříč Evropou.

Chcete si přečíst, jak po více než 10 letech v oboru vidíme svět marketingu, jaké jsou zkušenosti našeho týmu, nebo co se o nás píše? Podívejte se do našeho mediálního archivu »

VEDENÍ LCG NEW MEDIA

VOJTĚCH LAMBERT

Executive Director

DMITRIJ DUDNIK

Technical Director

PETR KOUBEK

Creative Director

LENKA KORYNTOVÁ

Operations Manager

TOMÁŠ JUKL

Business Development Manager

PAVLÍNA POSPÍŠILOVÁ

Head of Project Management

HISTORIE A MILNÍKY

2012

Začínáme ve dvou lidech, v malé kanceláři v ulici Politických vězňů.

2014

Stěhujeme se do kanceláří v Sokolovské ulici v Karlíně do Zirkon Office Centra.

2016

Stáváme se Google Partnerem a účastníme se prvních setkání Google Partners, nabíráme nové klienty, účastníme se prvních konferencí (např. IAC).

2017

Stěhujeme se do Fabrička offices, kde obýváme půlku patra, tým se zvětšuje, máme certifikaci Sklik; vyhráli jsme tendr pro BAYER a JIM BEAM, pro které děláme dodnes.

2018

Startujeme dlouhodobou spolupráci s festivaly HradyCZ.

2019

Začínáme spolupracovat s firmami HONOR, BAYER či CINEMACITY.

2020

Vyhráváme WEBTOP100 s projektem MAPO plasma (1. výkonnostní kampaň roku a Absolutní vítěz roku); rosteme i během covidu a přibíráme nové kolegy; začínáme pracovat pro šperky Pandora nebo Lotus Bakeries.

2021

Blížíme se k číslu 30 lidí ve firmě a rozšiřujeme se na celé patro ve Fabrička offices; modernizujeme a zvětšujeme celé kanceláře; získáváme ocenění za 3. místo ve výkonnostní kampani roku 2021.

2022

Dostáváme se mezi 50 nejrychleji rostoucích technologických firem ČR (Deloitte Fast 50), získáváme 1. a 2. místo za výkonnostní kampaň roku 2022 na WEBTOP 100 a 1. a 2. místo v IEA; účastníme se několika konferencí, na některých jsme partnery akce, vyhráváme tendry pro firmy DODO či Green Swan Pharmaceuticals.

NAŠE HODNOTY A FIREMNÍ KULTURA

Máme dlouhodobé klienty a partnerské vztahy jsou klíčové. Stejný přístup máme i v rámci agentury. Fungujeme jako celek a navzájem se podporujeme.

Orientujeme se na výsledky = netrackujeme hodiny a kolik času na čem kdo stráví. Důležitý je výsledek a plnění plánů klientů.

Nechceme zbytečné procesy a byrokracii – jednoduchost je cíl ve všem, co děláme. Transparentnost je klíčová. Nic není neřešitelné.

Každý ve firmě je zodpovědný nejen za své výstupy, ale fungujeme jako tým. Všichni se navzájem doplňujeme. Každý ve firmě musí naplňovat přístup -> MOCI – UMĚT – CHTÍT.

V naší DNA je neustále zdokonalování. Chceme aplikovat ty nejnovější postupy a novinky, neustále inovovat co děláme a jak to děláme. Nabízíme aktivní zapojení do vzdělávání – LCG Academy. Pro naše klienty nabízíme vzdělávací platformu – LCG Breakfast Club.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Chcete pracovat u nás v agentuře? V sekci kariéra můžete sledovat aktuální přehled otevřených pozic nebo napište naší provozní manažerce Lence na e-mail: hr@lcgnewmedia.cz.

LCG New Media v akci