Fotky na Instagramu lze nově zvětšovat

6. 9. 2016 | Bc. Kristýna Jonáková

Instagram je sociální síť určená pro mobily a zaměřená na sdílení fotografií a videí. Vadou na kráse Instagramu bylo to, že fotografie na této sociální síti nešly zvětšit ani přiblížit. To byl problém zejména u telefonů s menším displejem a pro lidi, kteří chtěli vidět fotografii detailně.

Přiblížení fotek nebo videí lze provést úplně stejně, jak jste zvyklí, tedy roztažením prstů od sebe. Nová funkce Instagramu má však jeden háček. Když zvětšujete fotografii z galerie svého telefonu, zůstane fotka po uvolnění prstů zoomovaná. Při zvětšování fotek na Instagramu se však po uvolnění prstů vrátí do svého původního rozlišení.

https://www.instagram.com/p/BJxv5WthYas/?taken-by=instagram

Co to znamená pro značky?

Díky této nové funkci mohou značky na fotku umístit mnohem více produktů než dříve, s tím že si uživatel fotografii přiblíží a vše si detailně prohlédne.

Původní fotografie


Detailní fotografie


Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace

Zavřít

Zaregistrujte se a sledujte novinky a tipy ze světa online marketingu. Dostanete jako první vědět hned jak vydáme nový Ebook nebo publikujeme nový článek na blogu.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
dle zákona 101/2000 sb.