Přehled těch NEJ marketingových akcí a konferencí na rok 2021: Kdy, kde a jak?

7. 6. 2021 | Zuzana Chlaňová

Otevřete diáře, je čas si zapsat ty nejlepší marketingové akce a konference, které nás tento rok čekají. A i když nám covid trochu hatí plány a nemůžeme se na všechny dostavit osobně, berme to pozitivně. Dozvíme se spoustu zajímavého a nemusíme ani vylézt z postele.

ČERVEN

 1. Jak uspět na sociálních sítích

  Kdy: 15. 6. 2021
  Kde: Online
  Vstupenky: tuesday.cz

  Další konference od MARKETING MEETING se tentokrát zaměří na budování brandu, reklamu a reklamní formáty, správu obsahu či na měření dat. Konference se bude věnovat konkrétní případové studii značek a novým trendům v oblasti sociálních médií.

ZÁŘÍ

 1. Marketing Festival

  Kdy: 23.-24. 9. 2021
  Kde: Online i offline
  Vstupenky: marketingfestival.cz

  Zatím není jasné kde přesně, ale organizátoři Marketing Festivalu věří, že situace povolí a v září se potkáme i osobně. V plánu je i afterparty pro všechny účastníky. Mezi řečníky se objeví např. Mark Ritson, Rory Sutherland z Ogilvy či Simon Peels z Adidas. Opravdu je tak na co se těšit!

 2. ShopCamp

  Kdy: 2. 9. 2021
  Kde: Praha, ČVUT, FA & FIT
  Vstupenky: shopcamp.cz

  Už tradiční e-commerce konference se i tento rok chystá na září. V plánu je zatím offline i online varianta, ovšem další informace mimo termínu jsou zatím záhadou. Držme si palce.

 3. WebExpo

  Kdy: 21.-23. 9. 2021
  Kde: Lucerna, Praha
  Vstupenky: webexpo.net

  WebExpo se na tento rok chystá do Lucerny (uf uf, snad to klapne) a také online. Původní termín se z června posunul na září a slibuje až 70 různých speakerů, přednášek a workshopů.

ŘÍJEN

 1. Czech Internet Forum

  Kdy: 12. 10. 2021
  Kde: Konferenční centrum CITY
  Vstupenky: tuesday.cz

  Czech Internet Forum čeká už 16. ročník a tentokrát se zaměří na implementaci evropské směrnice o autorském právu, která by měla zajistit vyšší ochranu původního obsahu vydavatelů na internetu. Akce se zatím plánuje do konferenčního centra CITY, ale organizátoři jsou připraveni i na online variantu.

LISTOPAD

 1. WebTop100

  Kdy: 16. 11. 2021
  Kde: ČNB, kongresové centrum, Praha
  Přihlášení projektu: webtop100.cz

  Naše oblíbené WebTop100 se letos chystá na offline akci do kongresového centra ČNB. Ale z minulého roku už víme, že organizátoři zvládnou bez problému i online přenos, proto se o konání akce bát nemusíme. V porotě letos zasednou např. Petr Kleiner, Petr Cikán, Lukáš Havlásek či Andrea Hurychová.

 2. Forum Media podzim

  Kdy: 11. 11. 2021
  Kde: Clarion Congress Hotel, Praha
  Vstupenky: forummedia.cz

  Tento rok budete moci v rámci Forum Media navštívit rovnou dvě akce. A sice tradiční PR Summit a Effie Stage. Čekají vás případové studie, hodnocení kampaní, průzkumy, kreativní přednášky z oblasti PR a mnoho dalšího. Navíc pokud jste se zúčastnili Forum Media Light, vstup máte zadarmo.

Držme si palce, ať všechny akce a konference proběhnou! Na kterou se chystáte vy?