Školení sociálních sítí a online marketingu na míru!

Zajímá Vás online marketing, ale nevíte jak začít? Chcete prohloubit znalosti, jak spravovat stránku na Facebooku, nebo jak připravit tu správnou dopadovou stránku? Nevíte, které sociální sítě využít pro Váš úspěch? Máte na webu nasazen tracking kód Google Analytics, ale nevíte, jak s ním pracovat a vyhodnocovat data? Chcete zvýšit výkonnost Vašeho klíčového kanálu?

Připravíme Vám školení na míru dle Vašich potřeb. Budeme Vás školit one-on-one, a Vy tak můžete vstupovat do prezentace a klást otázky. Dozvíte se od nás přesně to, co potřebujete. Připravíme i školení na míru pro více lidí nebo společnost.

Jaké jsou nejčastěji poptávané oblasti a témata:

 1. Sociální sítě
  • Tvorba obsahu na sociálních sítích
  • Reklama na Facebooku
  • Situace sociálních sítí v ČR
  • Dělení sociálních sítí na B2B a B2C
  • Správa Facebook stránky, správa ostatních sociálních sítí
  • Proč se nezobrazuje Váš obsah a jak dosah navyšovat
  • Kdy přispívat a kolikrát denně/týdně/měsíčně
  • Specifika Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, Foursquare/Swarm, atd.
 2. Funkční online marketing – propojování kanálů
  • Jak zahájit kampaně a jak na sebe navazovat jednotlivé kanály
  • Jak propojovat PPC kampaně s obsahem na sociálních sítích
 3. Google Analytics
  • Jak zjistit, které kampaně mi nejvíce fungují
  • Které platformy mi dělají největší tržby/zisk
  • Jak se orientovat v Google Analytics

Pokud Vás zajímá jiná oblast než výše uvedené, napište nám do kontaktního formuláře a my se s Vámi spojíme.

ZAŠLETE NÁM DOTAZ   REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

O školiteli:

Vojtěch Lambert

Vojtěch Lambert

CEO, Consultant & Online strategist

Google AdWords Certification
Google AdWords Certification

O školení:

 • Školení probíhá v kancelářích společnosti LCG New Media, s.r.o. na adrese Fabrička Offices, Pernerova 659/31a, Praha 8 - Karlín. V případě školení většího počtu lidí nebo části společnosti, lze na přání klienta uskutečnit školení v jeho prostorech.
 • Termín a čas dle požadavků.
 • Občerstvení a nápoje jsou k dispozici v místě školení.
 • Prezentace je následně k dispozici v elektronické podobě v ceně.

Zašlete nám dotaz nebo poptávku skrze tento formulář:

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto Zásad o zpracování osobních údajů »

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Děkuji za velmi přínosné školení na téma sociální sítě, které bylo šité na míru dle našich požadavků. Profesionální přístup byl vidět jak na přípravě prezentace, tak v průběhu školení. Pan Lambert měl smysluplné odpovědi na všechny moje otázky, líbil se mi přesah který propojuje celý on-line marketing, tak aby vše dávalo smysl.

Po těchto zkušenostech jsme si nechali udělat od LCG audit našich aktivit na sociálních sítích. Dostalo se nám skvěle zpracované prezentace, konkrétních rad a návodů jak řešit nedostatky, které audit odhalil. Vše teď uvádíme v praxi a těšíme se na skvělé výsledky.

Linda Víšková
ERV Evropská pojišťovna, odd. marketingu a komunikace

ERV Evropská pojišťovna

Školení od LCG New Media pro mě bylo velice přínosné. Všechny media jsem znala, ale pouze z pohledu Hospitality segmentu a pan Lambert mě vysvětlil jak je to v celé šíři. Začala jsem už některé informace a nové znalosti používat a je to pro mě přínosné. Nejvíce mi pomáhá informace, kdy při kterém rozhodování zákazníka při prodeji, používat tu správnou marketingovou kampaň, tak aby byla co nejúčinnější.

Petra Grycová
předsedkyně Pražské krajské sekce Asociace Hotelů a Restaurací ČR

Asociace hotelů a restaurací ČR

Školení od LCG New Media bylo velmi přínosné, protože byli ochotni připravit individuální školení Google Analytics opravdu šité na míru přímo mým potřebám. Pan Lambert mi vše detailně vysvětlil včetně praktických ukázek. Největší výhodu spatřuji v tom, že jsem se dozvěděla opravdu to, co jsem chtěla a využiji to ke své práci.

Kateřina Holá
TOMMY STACHI s.r.o., produktový koordinátor

TOMMY STACHI s.r.o.

Školení bylo velmi poučné a využitelné v praxi a v důležitých oblastech šlo do hloubky. Kladně hodnotíme i formu prezentace a tempo, kdy bylo možné klást okamžité doplňující dotazy. V neposlední řadě děkujeme i za profesionální přístup přednášejících. Výhodné bylo i přizpůsobení školení našim možným termínům.

Ing. Jiří Jeřábek
CIUR a.s., IT manager

CIUR a.s.
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace

Zavřít

Zaregistrujte se a sledujte novinky a tipy ze světa online marketingu. Dostanete jako první vědět hned jak vydáme nový Ebook nebo publikujeme nový článek na blogu.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
dle zákona 101/2000 sb.