Školení na míru pro majitele, ředitele a marketingové manažery

Školení je nyní i formou online workshopu

 • Probereme digitální marketing, sociální sítě, vyhodnocování investic a datovou analytiku.
 • Z 18 modulů si vyberete 4, které přesně odpovídají vašim potřebám.
 • Kurz je složen ze 2 tříhodinových bloků. Je možné je absolvovat najednou, ale doporučujeme rozložit do dvou dní.
 • Cena za kurz stojí 9900 Kč bez DPH - při více modulech nebo účastnících připravíme výhodnou cenu na míru.

Kurz je zaměřen pouze na ředitelské/manažerské pozice

Veškerá problematika je probírána z pohledu ředitele, majitele a manažera. Nikoliv z pohledu marketingového specialisty.

Na konci kurzu budete mít přehled o práci svých specialistů nebo externí agentury

Na konci kurzu budete rozumět práci marketingových specialistů. Budete vědět, jak jejich práci vyhodnocovat, jak jejich výstupy používat v praxi a jak je koordinovat k dosažení pro vás relevantních cílů.

Průběh kurzu

 • Vyberte si 4 z níže uvedených modulů. V případě výběru více než 4 modulů upravíme délku trvání kurzu a vypočítáme cenu na míru.
 • Připravíme vám na míru komplexní školení na vybranou tématiku.
 • Pokud jste nenašli oblast, která vás zajímá, zatrhněte v modulech níže „Přidat vlastní modul“ a napište, jaké téma pro vás máme připravit.
 • Školení může probíhat přímo na vašich účtech. Získané informace tak budete moct rovnou použít. Podepsání NDA dokumentu není problém.

Vybírat můžete z následujících modulů:
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto Zásad o zpracování osobních údajů »

Reference:


ERV Evropská pojišťovna

Děkuji za velmi přínosné školení na téma sociální sítě, které bylo šité na míru dle našich požadavků. Profesionální přístup byl vidět jak na přípravě prezentace, tak v průběhu školení. Pan Lambert měl smysluplné odpovědi na všechny moje otázky, líbil se mi přesah který propojuje celý on-line marketing, tak aby vše dávalo smysl.

Po těchto zkušenostech jsme si nechali udělat od LCG audit našich aktivit na sociálních sítích. Dostalo se nám skvěle zpracované prezentace, konkrétních rad a návodů jak řešit nedostatky, které audit odhalil. Vše teď uvádíme v praxi a těšíme se na skvělé výsledky.

Linda Víšková
ERV Evropská pojišťovna, odd. marketingu a komunikace

Asociace hotelů a restaurací ČR

Školení od LCG New Media pro mě bylo velice přínosné. Všechny media jsem znala, ale pouze z pohledu Hospitality segmentu a pan Lambert mě vysvětlil jak je to v celé šíři. Začala jsem už některé informace a nové znalosti používat a je to pro mě přínosné. Nejvíce mi pomáhá informace, kdy při kterém rozhodování zákazníka při prodeji, používat tu správnou marketingovou kampaň, tak aby byla co nejúčinnější.

Petra Grycová
předsedkyně Pražské krajské sekce Asociace Hotelů a Restaurací ČR

TOMMY STACHI s.r.o.

Školení od LCG New Media bylo velmi přínosné, protože byli ochotni připravit individuální školení Google Analytics opravdu šité na míru přímo mým potřebám. Pan Lambert mi vše detailně vysvětlil včetně praktických ukázek. Největší výhodu spatřuji v tom, že jsem se dozvěděla opravdu to, co jsem chtěla a využiji to ke své práci.

Kateřina Holá
TOMMY STACHI s.r.o., produktový koordinátor

CIUR a.s.

Školení bylo velmi poučné a využitelné v praxi a v důležitých oblastech šlo do hloubky. Kladně hodnotíme i formu prezentace a tempo, kdy bylo možné klást okamžité doplňující dotazy. V neposlední řadě děkujeme i za profesionální přístup přednášejících. Výhodné bylo i přizpůsobení školení našim možným termínům.

Ing. Jiří Jeřábek
CIUR a.s., IT manager

O školiteli:


Vojtěch Lambert

Mgr. Vojtěch Lambert

CEO, Consultant & Online strategist

Vojtěch Lambert vystudoval MABLIM program (Business and Law in International Markets) na Anglo-American Univesity. V roce 2012 založil LCG New Media. Předtím byl v rámci skupiny LCG součástí komplexních restrukturalizací několika korporací, kde se podílel na rozvoji obchodu a marketingu.

Specializuje se na vytváření komunikačních strategií, konzultací a realizací kampaní pro klienty v digitálním prostředí. Jeho devízou jsou sociální sítě. Pravidelně publikuje články a názory na dění v digitálním prostředí v Marketing&Media, Mediáři, a dalších. Má za sebou spolupráce se značkami jako jsou BAYER, Jim Beam, HONOR, Edenred, HradyCZ, Bubbleology, Omega Pharma, BigBoard, Galerie Harfa a další.

Pro Business Institut sestavil a vede modul Online marketing v rámci MBA programu. Přednáší na odborných konferencích a vysokých školách (ČVUT nebo VŠE).


Chcete si ze školení odnést maximum? Využijte konzultace v ceně školení.

Zašlete prosím na email školitele info@lcgnewmedia.cz předem základní informace o vaší firmě a dotazy či problémy, které chcete v návaznosti na školení konzultovat. Školitel si předem vyhradí na každý dotaz čas a následně je s vámi v posledním bloku do detailu probere ve formě case studies.

Organizační informace:


 • Školení probíhá v kancelářích společnosti LCG New Media, s.r.o. na adrese Fabrička Offices, Pernerova 659/31a, Praha 8 - Karlín.
 • V případě školení většího počtu lidí nebo části společnosti, lze na přání klienta uskutečnit školení v jeho prostorech.
 • Termín a čas dle požadavků.
 • V ceně školení je zahrnuto občerstvení a nápoje.
 • Prezentace je následně k dispozici v elektronické podobě v ceně.
 • Po školení účastníci získají certifikát o absolvování školení.

Čas: dle společné domluvy

LCG blok a psací potřeby v ceně

Oběd + občerstvení po celý den

Free WiFi