Tipy pro uživatele Instagramu

8. 7. 2016 | Bc. Kristýna Jonáková

Jak zobrazit fotografie, které jste označili, že se vám líbí?
Olajkovali jste před nějakým časem fotografii, která se vám líbila a teď ji nemůžete najít ani si nemůžete vzpomenout, na jakém profilu jste ji zahlédli? Nevadí. V Instagramu totiž můžete nalézt historii všech fotografií, které se vám kdy líbily.

Jděte tedy na svůj profil, stiskněte ozubené kolečko a následně po stisku “Příspěvky, které se vám líbí“ uvidíte veškeré vámi olajkované fotografie.

Jak skrýt fotografie, na kterých jste označeni?
Nechcete, aby fotografii, na které jste označeni viděli vaši sledující? Stačí ji na vašem profilu skrýt.

Vyberte fotografii, na které vás někdo označil. Následně v pravém horním roku stiskněte tři tečky a zvolte možnosti fotek. Zde máte možnost nastavit, zdali chcete, aby byla fotografie na vašem profilu viditelná nebo aby byla skrytá.

Jak zapnout oznámení pro konkrétního uživatele?
Dříve se zobrazovali veškeré příspěvky chronologicky, nyní vám Instagram zobrazuje příspěvky, které jste neviděli, ale měli by vás teoreticky nejvíce zajímat.

Pokud máte oblíbený profil a nechcete, aby vám jakákoliv nová fotografie tohoto profilu unikla, nastavte si oznámení. To znamená, že v případě, že dotyčný profil přidá novou fotografii, budete o tom ihned informováni pomocí oznámení.

Jak na to? Vyberte jednu fotografii z daného profilu, který chcete sledovat. Stiskněte tři tečky v pravém horním rohu a následně zvolte možnost “Zapnout upozornění na příspěvky“.

Chcete sdílet fotografie ostatních?
Pokud chcete sdílet fotografie ostatních, bude nutné, abyste si nainstalovali aplikaci přímo k tomu určenou “Report for Instagram“. Aplikaci propojíte se svým Instagramem a můžete vesele sdílet.

Zajímají vás nějaké další tipy? Napište nám.