TOP 5 českých podcastů o marketingu

25. 6. 2020 | Markéta Lasotová

Obliba podcastů v posledních letech značně stoupá. Nejen v zahraničí, ale i u nás v ČR jich vzniká celá řada na různá témata. Podcastová tvorba se tak nevyhla ani odvětví marketingu. Vybrali jsme pro vás pět nejzajímavějších podcastů, které by vám rozhodně neměly uniknout.

 1. TEAden by S. – Sandra Richterová

  Týdenní přísun novinek ze světa marketingu od sociálních sítí až po offline reklamní kampaně. Pokud chcete vědět, co zajímavého se děje ve světě i u nás a jaké nové vychytávky nabízí Instagram nebo Facebook, rozhodně byste tenhle zhruba 20minutový podcast měli zařadit do své pracovní rutiny.

 2. Marketing Outsider – Marek Hujo

  Další podcast na bázi týdenních novinek v příjemné délce 20 až 30 minut. Tentokrát pod dohledem mladého marketéra Marka Hujo. Podcast se zaměřuje na novinky ze světa médií, reklamy, marketingu a sociálních sítí.

 3. SEOloger – Pavel Ungr

  SEO specialista Pavel Ungr se v podcastu SEOloger se svými kolegy dělí o své know how a probírá aktuální novinky. V podcastu najdete záznamy přednášek i komentáře autora k současnému dění v oboru. Jednotlivé díly se tak pohybují mezi 20 minutami až 2 hodinami.

 4. Vaše jméno je vaše značka – Tomáš Sobel

  Jeden z nejstarších a zvukově nejvymazlenějších podcastů v českých vodách. Tomáš Sobel radí nejen kreativním podnikatelům, jak na smlouvy, cenotvorbu, propagaci i motivaci už od roku 2015. Každý díl podcastu se zaměřuje na jedno téma, které je srozumitelně vysvětlené na příbězích z praxe.

 5. Mladý podnikatel – Jiří Rostecký

  Další podcast sahající svými počátky do roku 2015. Podcast je vedený formou rozhovorů se zajímavými osobnostmi a profesionály z řad podnikatelů, marketérů, novinářů a dalších odborníků, kteří sdílí svoje zkušenosti a know how. V podcastu tak najdete témata týkající se nejen marketingu, ale i osobního rozvoje.

Už jste taky propadli fenoménu podcastů? Máte nějaký oblíbený z marketingového prostředí, který jsme vynechali? Dejte nám vědět do komentářů na našem facebooku.