Víte co zrovna dělá konkurence?

23. 4. 2019 | Ondřej Ptáček

Jak zmapovat konkurenci?

V dnešní době konkurence roste a abyste s ní drželi krok, je potřeba si ji trošku proklepnout a šáhnout po nástroji, který je ideální na vyšťourání dat, která by vám mohla pomoci při tvorbě strategie, nebo jen tak pro inspiraci. Jestli vás zajímá, do jakých zdrojů nebo nástrojů vaši konkurenti rádi investují finance, nebo si říkáte jakou mají asi návštěvnost webu, tak nástroj similarweb.com vám vše zaručeně vyzradí.

A jak to vlastně funguje? Je to velice jednoduché. Stačí se zaregistrovat a poté zadat web, který máte zájem prozkoumat. Velká výhoda je i v porovnávání například vašeho e-shopu a e-shopu, který vám šlape na paty. Zjistíte třeba jakou mají měsíční návštěvnost, jestli zákazníci přišli z mobilu, tabletu nebo počítače.

Podívejte se, jaký kanál je pro konkurenci nejdůležitější a jakou mají jednotlivé kanály prioritu, jaké display nástroje používají a mnoho dalších reportů.

V základní verzi je nástroj zdarma, ale pokud se chcete prokopat do hlubších dat, tak je i placená verze, která je individuální podle objemu dat.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace

Zavřít

Zaregistrujte se a sledujte novinky a tipy ze světa online marketingu. Dostanete jako první vědět hned jak vydáme nový Ebook nebo publikujeme nový článek na blogu.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
dle zákona 101/2000 sb.