Analýza konkurence a trhu

Chcete identifikovat a pochopit vaše konkurenty, vyhodnotit jejich chování v online prostředí, nebo mít přehled o jejich aktivitách?

Připravíme vám kompletní analýzu konkurence, trhu nebo vašeho produktu podle vašich konkrétních cílů a požadavků i s výstupy a doporučeními pro implementaci.

Zaměřit se můžeme nejen na marketingovou komunikaci konkurence, ale také na další aspekty byznysu. Od obchodní po tržní analýzy.

Analýza vám pomůže, ať už se chystáte vstoupit na nový trh (včetně zahraničního), chcete revidovat aktuální stav trhu, nebo hledáte nové byznysové příležitosti.

Domluvit schůzku

7 důvodů, proč analýzu využít

  1. Identifikujete jednotlivé přímé, nepřímé i potenciální konkurenty.
  2. Získáte relevantní analýzu trhu a chování uživatelů v daném odvětví.
  3. Budete mít přehled o aktivitách jednotlivých konkurentů.
  4. Získáte kompletní informace pro uvedení či stav vašeho produktu a konkurenčních produktů.
  5. Zjistíte, jaké jsou náklady vašich konkurentů na marketing.
  6. Poznáte potenciály jednotlivých segmentů trhu, ve kterém působíte.
  7. Dostanete od nás doporučení konkrétních řešení včetně strategie k jejich implementaci.

Domluvit schůzku

Analýza krok za krokem

Úvodní schůzka

Sejdeme se (můžeme i online) na krátký brief, kde si řekneme, co přesně vás zajímá a jaké výstupy očekáváte. S nastavením relevantních cílů vám rádi pomůžeme. Na závěr si odsouhlasíme cenu podle objemu práce.

Práce na analýze

Na základě domluvených cílů provedeme dílčí analýzy: search a produktových kampaní, social obsahu a propagace, výročních finančních zpráv a spendů, webu (včetně používaných technologií) a dalších unikátních aktivit.

Představení výstupu

Výslednou analýzu od nás dostanete v elektronické podobě spolu s doporučením dalšího postupu. Nad výstupy se následně znovu potkáme na osobní či online schůzce, kde kde si vše projdeme, zasadíme do kontextu a zodpovíme případné dotazy.

S konkurenční analýzou máme spoustu zkušeností hlavně v oblasti digitálu. Více o tom, jak analýza online aktivit konkurence probíhá a co všechno obsahuje, najdete na našem blogu: přečíst článek »

PORTFOLIO

Zaměřujeme se na klienty z oblastí zdravotnictví a farmacie,
financí, technologií, energetiky, zábavy a volného času, FMCG a dalších.
Prohlédněte si jakých výsledků jsme dosáhli v našich case studies »

REFERENCE

PROČ SI KLIENTI VYBÍRAJÍ
LCG New Media?

Řídíme marketing firmy
v souvislostech
Neúčtujeme
hodinovou sazbu
Inovujeme a testujeme
Méně značek, větší péče
Vše pod jednou střechou
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
Řídíme marketing v souvislostech
Propojujeme kreativu, strategii a data. Budete přesně vědět, co děláme, proč to děláme a jaký bude výsledek. Díky tomu jsme schopni dosáhnout ambiciózních cílů.
Neúčtujeme hodinovou sazbu
Pro každou spolupráci si předem odsouhlasíme fee a scope of work. Namísto trackování času se zaměřujeme na kvalitu odvedené práce.
Inovujeme a testujeme
Neustále zkoušíme nové reklamní formáty, nástroje, software i systémy. Budete mít od nás neustálý přísun inovací a novinek, které se zrovna objeví na trhu. Vše důkladně testujeme a dlouhodobě zůstáváme pouze u toho, co přináší jasné výsledky.
Méně značek, větší péče
Majitelé firmy jsou zároveň špičkovými konzultanty a účastní se většiny strategických schůzek s klienty společně s projektovými manažery. Nejsme klikači se stovkami klientů. Máme kapacitu nižších desítek projektů, abychom vám mohli věnovat vysoce individuální péči odborníků z různých oblastí.
Vše pod jednou střechou
Naší filozofií je práce v souvislostech. Proto propojujeme více specializací a máme vlastní kreativní, strategický i analytický tým. Po celou dobu spolupráce vám budou k dispozici kvalifikovaní konzultanti, kteří jsou schopni s vámi řešit problémy nad rámec marketingu.
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
S klienty pracujeme dlouhodobě a záleží nám na vzájemném vztahu. Proto jsme k vám naprosto transparentní. Vždy budete vědět, co se děje a proč se to děje. Aktivně vám budeme dávat doporučení nejen pro další rozvoj a zlepšení marketingu, ale také pro úspory nákladů.

KONTAKTUJTE NÁS

Hledáte pomoct v marketingu a obchodu? Ozvěte se nám.
Stačí říct, co potřebujete a my vymyslíme, jak se tam dostat.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto Zásad o zpracování osobních údajů »

KANCELÁŘ

LCG New Media, s.r.o.
Pernerova 659/31a
186 00 Praha 8 – Karlín
KONTAKT
SPOJTE SE S NÁMI