Marketing na sociálních sítích

Napsat příspěvek, zaboostovat, dát hezkou fotku a hashtag k tomu. Hotovo? Ani zdaleka. Sociální sítě tvoří velké množství dílčích aktivit - od grafiky přes copywriting, správnou definici cílové audience, výběr vhodné strategie pro její oslovení, nastavení tonality, obsah samotný až po spoustu dalších aktivit.

Marketing na sociálních sítích řešíme od analýzy přes výrobu až po placenou podporu:

Analyzujeme vaši cílovou skupinu, definujeme marketingové persony a navrhneme vhodné sociální sítě, na které se soustředit.

Podle analýzy připravíme strategii pro vybrané sociální sítě, včetně tonality a komunikačních linek.

Založíme profily nebo upravíme stávající do profesionální podoby včetně grafiky, textace a všech technických specifikací.

Na základě strategie vyrobíme texty i grafiku pro komunikaci na vybraných sociálních sítích.

Vytvoříme ediční plán na předem dané období, díky kterému vaše cílová audience dostane přesně takový obsah, jaký ji zajímá.

Vybudujeme a zkvalitníme vaši fanouškovskou základnu tak, aby se váš obsah organicky dostal k maximálnímu množství uživatelů.

Obsah podpoříme placenými kampaněmi pro lepší výkon i vyšší povědomí o značce.

Všechno analyzujeme a průběžně optimalizujeme k maximální efektivitě. Reporting ke všem aktivitám budete mít přístupný v reálném čase.

Pomůžeme vám na následujících sociálních sítích:

Facebook

Instagram

Twitter

LinkedIn

TikTok

YouTube

Spotify

Snapchat

PORTFOLIO

Zaměřujeme se na klienty z oblastí zdravotnictví a farmacie,
financí, technologií, energetiky, zábavy a volného času, FMCG a dalších.
Prohlédněte si jakých výsledků jsme dosáhli v našich case studies »

REFERENCE

PROČ SI KLIENTI VYBÍRAJÍ
LCG New Media?

Řídíme marketing firmy
v souvislostech
Neúčtujeme
hodinovou sazbu
Inovujeme a testujeme
Méně značek, větší péče
Vše pod jednou střechou
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
Řídíme marketing v souvislostech
Propojujeme kreativu, strategii a data. Budete přesně vědět, co děláme, proč to děláme a jaký bude výsledek. Díky tomu jsme schopni dosáhnout ambiciózních cílů.
Neúčtujeme hodinovou sazbu
Pro každou spolupráci si předem odsouhlasíme fee a scope of work. Namísto trackování času se zaměřujeme na kvalitu odvedené práce.
Inovujeme a testujeme
Neustále zkoušíme nové reklamní formáty, nástroje, software i systémy. Budete mít od nás neustálý přísun inovací a novinek, které se zrovna objeví na trhu. Vše důkladně testujeme a dlouhodobě zůstáváme pouze u toho, co přináší jasné výsledky.
Méně značek, větší péče
Majitelé firmy jsou zároveň špičkovými konzultanty a účastní se většiny strategických schůzek s klienty společně s projektovými manažery. Nejsme klikači se stovkami klientů. Máme kapacitu nižších desítek projektů, abychom vám mohli věnovat vysoce individuální péči odborníků z různých oblastí.
Vše pod jednou střechou
Naší filozofií je práce v souvislostech. Proto propojujeme více specializací a máme vlastní kreativní, strategický i analytický tým. Po celou dobu spolupráce vám budou k dispozici kvalifikovaní konzultanti, kteří jsou schopni s vámi řešit problémy nad rámec marketingu.
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
S klienty pracujeme dlouhodobě a záleží nám na vzájemném vztahu. Proto jsme k vám naprosto transparentní. Vždy budete vědět, co se děje a proč se to děje. Aktivně vám budeme dávat doporučení nejen pro další rozvoj a zlepšení marketingu, ale také pro úspory nákladů.

KONTAKTUJTE NÁS

Hledáte partnera na správu sociálních sítí? Ozvěte se nám.
Stačí říct, co potřebujete a my vymyslíme, jak se tam dostat.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto Zásad o zpracování osobních údajů »

KANCELÁŘ

LCG New Media, s.r.o.
Pernerova 659/31a
186 00 Praha 8 – Karlín
KONTAKT
SPOJTE SE S NÁMI