Emailing

Nabízíme komplexní řešení pro emailing ať už pro ecommerce, služby nebo produkty. Zaměřením jak obsahový, tak i prodejní newsletter. Připravíme kompletní realizaci od výběru plaftormy, nastavení strategie (obsahové i technické), realizace obsahu až po pravidelné rozesílky a vyhodnocování. Pro větší strategie pak nasazujeme automatizované externí reportingy (například v Google Looker Studio), kde tvoříme přehledné dashboardy.

Domluvit schůzku

S čím vám v oblasti emailingu pomůžeme

  1. analýza stavu, segmentace databáze (vč. RFM analýzy) a příprava konkrétní strategie
  2. výběr vhodné platformy a její zajištění a nastavení
  3. příprava obsahové strategie – koncepce, komunikační linky, struktura, grafické šablony, copy jednotlivých newsletterů
  4. příprava a rozesílka jednotlivých emailů vč. segmentace, automatizace
  5. vyhodnocování, napojení na automatizované reportingy

Domluvit schůzku

PORTFOLIO

Máme bohaté zkušenosti s PR v nejrůznějších oblastech – farmacie, zdravotnictví, lázeňství, obchodní centra, marketing, architektura, kultura, školství, logistika a mnoho dalšího. Jsme schopni Vás dostat do B2B i B2C médií.
Více o emailingu v blogu zde »

REFERENCE

PROČ SI KLIENTI VYBÍRAJÍ
LCG New Media?

Řídíme marketing firmy
v souvislostech
Neúčtujeme
hodinovou sazbu
Inovujeme a testujeme
Méně značek, větší péče
Vše pod jednou střechou
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
Řídíme marketing v souvislostech
Propojujeme kreativu, strategii a data. Budete přesně vědět, co děláme, proč to děláme a jaký bude výsledek. Díky tomu jsme schopni dosáhnout ambiciózních cílů.
Neúčtujeme hodinovou sazbu
Pro každou spolupráci si předem odsouhlasíme fee a scope of work. Namísto trackování času se zaměřujeme na kvalitu odvedené práce.
Inovujeme a testujeme
Neustále zkoušíme nové reklamní formáty, nástroje, software i systémy. Budete mít od nás neustálý přísun inovací a novinek, které se zrovna objeví na trhu. Vše důkladně testujeme a dlouhodobě zůstáváme pouze u toho, co přináší jasné výsledky.
Méně značek, větší péče
Majitelé firmy jsou zároveň špičkovými konzultanty a účastní se většiny strategických schůzek s klienty společně s projektovými manažery. Nejsme klikači se stovkami klientů. Máme kapacitu nižších desítek projektů, abychom vám mohli věnovat vysoce individuální péči odborníků z různých oblastí.
Vše pod jednou střechou
Naší filozofií je práce v souvislostech. Proto propojujeme více specializací a máme vlastní kreativní, strategický i analytický tým. Po celou dobu spolupráce vám budou k dispozici kvalifikovaní konzultanti, kteří jsou schopni s vámi řešit problémy nad rámec marketingu.
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
S klienty pracujeme dlouhodobě a záleží nám na vzájemném vztahu. Proto jsme k vám naprosto transparentní. Vždy budete vědět, co se děje a proč se to děje. Aktivně vám budeme dávat doporučení nejen pro další rozvoj a zlepšení marketingu, ale také pro úspory nákladů.

KONTAKTUJTE NÁS

Hledáte pomoct v marketingu a obchodu? Ozvěte se nám.
Stačí říct, co potřebujete a my vymyslíme, jak se tam dostat.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto Zásad o zpracování osobních údajů »

KANCELÁŘ

LCG New Media, s.r.o.
Pernerova 659/31a
186 00 Praha 8 – Karlín
KONTAKT
SPOJTE SE S NÁMI