Emailing

Nabízíme komplexní řešení pro emailing ať už pro ecommerce, služby nebo produkty. Zaměřením jak obsahový, tak i prodejní newsletter. Připravíme kompletní realizaci od výběru plaftormy, nastavení strategie (obsahové i technické), realizace obsahu až po pravidelné rozesílky a vyhodnocování. Pro větší strategie pak nasazujeme automatizované externí reportingy (například v Google Looker Studio), kde tvoříme přehledné dashboardy.

Domluvit schůzku

S čím vám v oblasti emailingu pomůžeme

  1. analýza stavu, segmentace databáze (vč. RFM analýzy) a příprava konkrétní strategie
  2. výběr vhodné platformy a její zajištění a nastavení
  3. příprava obsahové strategie – koncepce, komunikační linky, struktura, grafické šablony, copy jednotlivých newsletterů
  4. příprava a rozesílka jednotlivých emailů vč. segmentace, automatizace
  5. vyhodnocování, napojení na automatizované reportingy

Domluvit schůzku

PORTFOLIO

Máme za sebou řadu úspěšných case studies, kde jsme pomohli emailing nastavit či zefektivnit tak, že se stal jedním z hlavním akvizičních kanálů klienta. Umíme obsahové newslettery i prodejní emailingy, a to jak v B2B tak B2C segmentu.
Více o emailingu v blogu zde »

REFERENCE

PROČ SI KLIENTI VYBÍRAJÍ
LCG New Media?

Řídíme marketing firmy
v souvislostech
Neúčtujeme
hodinovou sazbu
Inovujeme a testujeme
Méně značek, větší péče
Vše pod jednou střechou
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
Řídíme marketing v souvislostech
Propojujeme kreativu, strategii a data. Budete přesně vědět, co děláme, proč to děláme a jaký bude výsledek. Díky tomu jsme schopni dosáhnout ambiciózních cílů.
Neúčtujeme hodinovou sazbu
Pro každou spolupráci si předem odsouhlasíme fee a scope of work. Namísto trackování času se zaměřujeme na kvalitu odvedené práce.
Inovujeme a testujeme
Neustále zkoušíme nové reklamní formáty, nástroje, software i systémy. Budete mít od nás neustálý přísun inovací a novinek, které se zrovna objeví na trhu. Vše důkladně testujeme a dlouhodobě zůstáváme pouze u toho, co přináší jasné výsledky.
Méně značek, větší péče
Majitelé firmy jsou zároveň špičkovými konzultanty a účastní se většiny strategických schůzek s klienty společně s projektovými manažery. Nejsme klikači se stovkami klientů. Máme kapacitu nižších desítek projektů, abychom vám mohli věnovat vysoce individuální péči odborníků z různých oblastí.
Vše pod jednou střechou
Naší filozofií je práce v souvislostech. Proto propojujeme více specializací a máme vlastní kreativní, strategický i analytický tým. Po celou dobu spolupráce vám budou k dispozici kvalifikovaní konzultanti, kteří jsou schopni s vámi řešit problémy nad rámec marketingu.
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
S klienty pracujeme dlouhodobě a záleží nám na vzájemném vztahu. Proto jsme k vám naprosto transparentní. Vždy budete vědět, co se děje a proč se to děje. Aktivně vám budeme dávat doporučení nejen pro další rozvoj a zlepšení marketingu, ale také pro úspory nákladů.

KONTAKTUJTE NÁS

Hledáte pomoct v marketingu a obchodu? Ozvěte se nám.
Stačí říct, co potřebujete a my vymyslíme, jak se tam dostat.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto Zásad o zpracování osobních údajů »

KANCELÁŘ

LCG New Media, s.r.o.
Pernerova 659/31a
186 00 Praha 8 – Karlín
KONTAKT
SPOJTE SE S NÁMI