RTB kampaně (Real-time bidding)

Nákup a optimalizování reklamy pro specifická publika v reálném čase

Real-time bidding (RTB) nebo také programatický nákup bannerových a video kampaní je inovativní model inzerce na internetu, který umožňuje nabízet reklamní prostor v reálném čase a umožňuje reklamním sítím a inzerentům přistupovat ke specifickým publikům. RTB využívá sofistikované algoritmy, aby inzerenti mohli získat přesnější data o svých uživatelích a cílit na ně s relevantními reklamami.

Všude kam se PPC dostane jen obtížně

Skrze RTB umístíme vaši reklamu na prémiová místa většiny populárních českých webů, kam se s klasickou PPC reklamou budete špatně dostávat. Můžete využívat interaktivních a animovaných bannerů nebo tzv. brandingů.

Brandové i výkonnostní kampaně na míru

RTB využíváme primárně pro brandové a akviziční kampaně. Zaměřujeme se na vysokou vizibilitu bannerů, proto mají tyto bannery lepší dopad na povědomí o značce. RTB lze využít i výkonnostně se zaměřením na nákup (v případě remarketingu nebo dynamického retargetingu).

Pro nákup RTB využíváme:

Pomocí nich se dostaneme do většiny webů a platforem.

Díky tomu můžete nakupovat video a bannerovou reklamu a v rámci DV 360 tak řídit frekvenci napříč YouTube a bannery. Je možné nakupovat i audio nebo bannerovou reklamu na Spotify nebo třeba i DOOH (digital out of home - digitální venkovní reklamu).

Ozvěte se nám a připravíme plán na míru

PORTFOLIO

Máme bohaté zkušenosti s PR v nejrůznějších oblastech – farmacie, zdravotnictví, lázeňství, obchodní centra, marketing, architektura, kultura, školství, logistika a mnoho dalšího. Jsme schopni Vás dostat do B2B i B2C médií.
Více o emailingu v blogu zde »

REFERENCE

PROČ SI KLIENTI VYBÍRAJÍ
LCG New Media?

Řídíme marketing firmy
v souvislostech
Neúčtujeme
hodinovou sazbu
Inovujeme a testujeme
Méně značek, větší péče
Vše pod jednou střechou
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
Řídíme marketing v souvislostech
Propojujeme kreativu, strategii a data. Budete přesně vědět, co děláme, proč to děláme a jaký bude výsledek. Díky tomu jsme schopni dosáhnout ambiciózních cílů.
Neúčtujeme hodinovou sazbu
Pro každou spolupráci si předem odsouhlasíme fee a scope of work. Namísto trackování času se zaměřujeme na kvalitu odvedené práce.
Inovujeme a testujeme
Neustále zkoušíme nové reklamní formáty, nástroje, software i systémy. Budete mít od nás neustálý přísun inovací a novinek, které se zrovna objeví na trhu. Vše důkladně testujeme a dlouhodobě zůstáváme pouze u toho, co přináší jasné výsledky.
Méně značek, větší péče
Majitelé firmy jsou zároveň špičkovými konzultanty a účastní se většiny strategických schůzek s klienty společně s projektovými manažery. Nejsme klikači se stovkami klientů. Máme kapacitu nižších desítek projektů, abychom vám mohli věnovat vysoce individuální péči odborníků z různých oblastí.
Vše pod jednou střechou
Naší filozofií je práce v souvislostech. Proto propojujeme více specializací a máme vlastní kreativní, strategický i analytický tým. Po celou dobu spolupráce vám budou k dispozici kvalifikovaní konzultanti, kteří jsou schopni s vámi řešit problémy nad rámec marketingu.
Pořádek dělá dlouhodobé partnery
S klienty pracujeme dlouhodobě a záleží nám na vzájemném vztahu. Proto jsme k vám naprosto transparentní. Vždy budete vědět, co se děje a proč se to děje. Aktivně vám budeme dávat doporučení nejen pro další rozvoj a zlepšení marketingu, ale také pro úspory nákladů.

KONTAKTUJTE NÁS

Hledáte pomoct v marketingu a obchodu? Ozvěte se nám.
Stačí říct, co potřebujete a my vymyslíme, jak se tam dostat.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto Zásad o zpracování osobních údajů »

KANCELÁŘ

LCG New Media, s.r.o.
Pernerova 659/31a
186 00 Praha 8 – Karlín
KONTAKT
SPOJTE SE S NÁMI